Canadian drugs & buy viagra | Canadian pharmacy

Biografia twórcza

Wiaczesław Zubkow urodził się 3 padziernika 1976 roku w Kijowi.

Muzyczne wykształcenie zdobył w Kijowskiej Średniej Specjalistycznej Szkole Muzycznej im. M.W. Łysenki, w Państwowej Akademii Muzycznej Ukrainy im. P.I. Czajkowskiego (Kijów), gdzie również odbył staż-asystenturę w 2002 roku w klasie profesora Borysa Archimowicza.

Wiaczesław jest zwycięzcą międzynarodowych i ukraińskich muzycznych konkursów : II Międzynarodowego Konkursu Młodych Pianistów pamięci W. Gorowica (1997, Kijow,Ukraina), Włoskiego Międzynarodowego konkursu (2000,Marsala), Ogólnoukraińskiego konkursu im. S.W. Rachmaninowa (1993, Cherson). Również on jest laureatem trzetiego  miejsca I Międzynarodowego konkursu im.Krajniewa (1992,Charkiw,Ukraina), laureatem piątego miejsca I  Międzynarodowego Gubernatorskiego konkursu (2000,Saratow, Rosja), laureatem szóstego miejsca Międzynarodowego Konkursu im.Paderewskiego (2001, Bydgoszcz ,Polska).

Muzyczna kariera Wiaczesława rozwijała się w wielu państwach świata, a mianowicie: Polsce, Niemiec, Szwajcarii, Węgier, Chorwacji, Holandii, Rosji, Mołdowie, Białorusi  i  Stanach Zjednoczonych Ameryki.
Wśród ich  – pojawienie na scenie “Concertgebouw” w Amsterdamie z “Kijowską młodzieńczą orkiestrą” w 1994 roku (gdzie było zrobione nagranie audio koncertu Nino Roty) i występ w “Carnegi Chall” w Nowym-Jorku z grupą laureatów konkursu pamięci W. Gorowica(1998); uczestnictwo w festiwalu w Bochumie (Niemcy,2000);  w Wiosennym festiwalu w Budapeszcie(Węgier,2000); w “Gdanska Jesien Pianistyczna” (Polska, 2009); Kameralne koncerty w Torunie(Polska, 2008); Festiwal “Wiosna Chisinau”(Mołdowa,2010, głosowy i instrumentalny koncert);  występy w różnych salach w Moskwie(2011-2013); również Wiaczesław występował w wielu filharmoniach Ukrainy i współpracował z fachowymi orkiestrami i dyrygentami Ukrainy.

W ostatnich latach Viacheslav współpracuje z znakomitym kulturologiem i skrzypcem Maestro Michałem Kazinikem. Ich wspólne występy odbyły się w Rosję (Moskwa, Sankt Petersburg, Czeliabinsk, N.Novgorod, Kazań, Iżewsk, Dubna, Omsk), Białorusi (Mińsk), Kazachstanie(Ałmaty), Łotwę (Ryga), Estonię (Tallinn (Sala „Estonja”)), Finlandię (Helsinki), Austrii (Wiedeń), oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki (Nowy Jork, Czicago, Boston, Filadelfia). W 2015 roku brali udział w 58 Festiwalu P.I. Czajkowskiego; w 2017 roku w Omsku było nagrane video dla telewizyjnego projektu ,poświęconego rosyjskiej muzyce.

W lutym 2017 Viacheslav Zubkov miał recital fortepianowy „Piano transcriptions : from Baroque to Jazz” w Sali koncertowej Filharmonji Warmińsko-Mazurskiej w Olsztyni.